XIV. edícia praktického ultrazvukového kurzu ProVisio
Vážená pani doktorka, vážený pán doktor,

radi by sme Vás pozvali na XIV. edíciu praktického ultrazvukového kurzu ProVisio, ktorý sa uskutoční 20.-21. Septembra 2024 v hoteli Rezidence Hotel & Club na Donovaloch.

Tento kurz je súčasťou medzinárodného vzdelávacieho programu Samsung Sono Academy. ProVisio je dvojdňový kurz zameraný na využitie ultrazvuku v gynekológii a pôrodníctve s dôrazom na praktické vyšetrenie.

Prvý deň bude venovaný bloku prednášok a praktických príkladov gynekologického ultrazvuku, o ktorý sa postará Doc. MUDr. Vít Weinberger, Ph.D. s tímom. Pohľad na základy sonografie prsníkov poskytne prednáška MUDr. Lucie Veverkovej z FN Olomouc. Po prednáškach je pre Vás pripravené občerstvenie v hotelovej reštaurácii.

Druhý deň bude venovaný prednáškam a praktickým ukážkam Screeningu v prvom a druhom trimestri, gynekológii a novinkám v 3D/4D technológii od MUDr. Veroniky Frisovej, Ph.D. a Doc. MUDr. Petra Olejníka PhD.

Hlavný dôraz sa bude klásť na praktické vyšetrenia, praktické aplikácie počas kurzu budú zahŕňať livescany tehotných žien pod vedením odborníkov v tejto oblasti.

Dole na tejto stránke nájdete registračný formulár. Ak máte záujem, zaregistrujte sa čo najskôr, kapacita kurzu je obmedzená. Kurz má veľa teoretických aj praktických príkladov a určite sa nebudete nudiť ani po skončení programu. Registrácia na kurz je závislá na poradí podaných prihlášok.

Informácie o hoteli nájdete na webovej stránke www.residencehotel.eu. Cena zahŕňa raňajky. Po registrácii dostanete promo kód na zľavu na ubytovanie v hoteli. Ubytovanie je môžné zarezervovať len prostredníctvom recepcie.

Kurz je kreditovaný.

Cena je 220 € s DPH.
V cene je zahrnutý 1x obed a 1x večera.

Podrobný program: Program

S pozdravom,
tím firmy NIMOTECH, s.r.o.

NIMOTECH, s.r.o.
Šumavská 416/15, 602 00 Brno, Czech Republic
Prielohy 8430/1B, 010 07 Žilina, Slovakia
E-mail: info@nimotech.sk WEB: www.nimotech.sk

Koordinátor:
Bc.Kristína Cyprichová
administratívne oddelenie Nimotech, s.r.o.
tel.:+421940512564
e-mail: kristina.cyprichova@nimotech.sk

      Ak sa chcete zaregistrovať, vyplňte prosím registračný formulár

TitulMenoPriezviskoUlica a č.o.PSČ a mesto
E-mailTelefónID SLK (kredity)Ak budete platiť sami, uveďte IČO (prípadně DIČ)
PracoviskoAk bude platiť sponzor, uveďte kontaktnú osobu a tel. číslo
** Cena zahŕňa: účasť na kurze, prestávku na kávu, spoločenský večer s večerou, obed
** Účastníci si rezervujú ubytovanie v hoteli samostatne na základe PROMOKÓDU, ktorý vám bude zaslaný po registrácii.Partneri kurzu: